Fortepiany

       Nowe fortepiany RITMÜLLER oraz PETROF. Cena już od 26.000 zł.  Czarny poliester oraz wszystkie inne kolory drewna na zamówienie. Fortepiany używane - po generalnym remoncie posiadające nowy lakier poliestrowy, zreperowane dno rezonansowe, polakierowaną ramę, nowe struny, kołki stroikowe, młotki, tłumiki, klawiaturę.

Aktualna oferta fertepianów na naszym Allegro - Sprawdź!

OFERTA SPECJALNA
 

 

SZKLANY FORTEPIAN CRYSTAL - jedyny w Polsce!

NOWY bardzo elegancki fortepian współczesny
i nowoczesny w szklanej obudowie. Fortepian o dlugosci 168 cm! Profesjonalny instrument!!! Fortepian jest w kolorze białym w obudowie CRYSTAL, posiada piękne dno rezonansowe, przygotowany mechanizm, jest bardzo ładny, nowy i na gwarancji od Piano-Rolf. Instrument posiada system samogrający PIANODISC sterowany smartfonem. Cena: 100 000,00 zł

 

Ostatnio w ofercie:


Yamaha fortepian GranTouch SILENT GT1 - Cena: 14 500 zł
  Młody fortepian klasyczny hybrydowy, cyfrowy Yamaha GT1 SILENT - DISKLAVIER. Klasyczny instrument z drewnianą klawiaturą i klasycznym mechanizmem młoteczkowym, cyfrowy Yamaha DGP1 GT1 SILENT made in Japan. Kolor czarny satin. Wspaniały do hoteli, restauracji, pubów. Instrument z klasycznym mechanizmem młoteczkowym o świetnym brzmieniu. Cena, dzięki bezpośredniemu importowi z Japonii WSPANIAŁA! Stan, jak nowy. Nie używany.
Instrument na 110 V zasilany przez dołączony konwerter napięcia.

Yamaha fortepian hybr SILENT GT2 disklav - Cena: 23 500 zł
  Młody fortepian klasyczny hybrydowy cyfrowy Yamaha GT2 SILENT - DISKLAVIER. Klasyczny instrument z drewniana klawiaturą i klasycznym mechanizmem młoteczkowym - cyfrowy Yamaha DGP2 GT2 SILENT made in Japan z dodatkowymi funkcjami: Disklavier, nagrywania oraz ćwiczenia na sluchawki SILENT. Świetne brzmienie. Bogata biblioteka utworów do odtwarzania. Możliwość pobrania z Internetu setek nowych utworów klasycznych, pop, jazz.
Możliwość nagrywania i przesyłania mailem postępów w nauce gry (dzięki współpracy z Yamaha PianoDiary). Sterowany bezprzewodowo z iPad lub iPhone. Cena, dzięki bezpośredniemu importowi z Japonii WSPANIAŁA! Stan, jak nowy. Nie używany. Instrument na 110 V zasilany przez dołączony konwerter napięcia.

Japoński fortepian KAWAI GS30 184 cm 85' - Cena: 36 500 zł
  Młody fortepian KAWAI GS30 długość 184 cm, lata produkcji 85'. Instrument klasyczny. Stan bardzo dobry. Po przeprowadzonej generalnej renowacji przez fabrykę w Japonii. Cena, dzięki bezpośredniemu importowi z Japonii WSPANIAŁA!

Yamaha fortepian G1 DISKLAVIER iPad - Cena: 49 500 zł
  Foretpian Yamaha G1 DISKLAVIER. Klasyczny instrument Yamaha G1 made in Japan z dodatkową funkcjami: Disklavier oraz nagrywania. Bogata biblioteka utworów do odtwarzania. Możliwość pobrania z Internetu setek nowych utworów klasycznych, pop, jazz. Możliwość nagrywania i przesyłania mailem postępów w nauce gry dzięki współpracy z Yamaha PianoDiary. Instrument klasyczny. Sterowany bezprzewodowo iPad, iPhone. Cena, dzięki bezpośredniemu importowi z Japonii WSPANIAŁA! Instrument na 110 V zasilany przez dołączony konwerter napięcia.


 FORTEPIAN współczesny GAWEAU - Cena: 12 500,00 zł
  Bardzo elegancki, współczesny FORTEPIAN GAWEAU w kolorze ciemny brąz. Fortepian długości 150cm. Współczesny mechanizm z repetycją, dobrze trzyma strój, całe dno rezonansowe, dobre brzmienie. oryginalna klawiatura. Instrument jest bardzo dobry, tani i na gwarancji od Piano-Rolf.

FORTEPIAN YAMAHA DISKLAVIER SILENT  - Cena: 47 500,00 zł
 

Bardzo elegancki FORTEPIAN YAMAHA A1 DISKLAVIER sterowany przez iPhone lub iPad!!! (samograj z możliwością nagrywania). Czarny połysk. Fortepian długości 150 cm. System akompaniamentu zainstalowany w instrumencie. Posiada również system do cichego ćwiczenia SILENT!!

Instrument akustyczny z mechanizmem i klawiaturą fortepianu klasycznego, wyposażony w nowoczesny system samogrający, którym można sterować z CD, pedrive, z sieci WI-FI, lub bezprzewodowo pilotem lub każdym smart-fonem z systemem IOS, iPhone lub iPad. Możliwość nagrania i zapisania w pamięci urządzenia. Program PianoDiary Yamaha pozwala na zapisywanie, jak w pamiętniku postępów w ćwiczeniu na pianinie.
Profesjonalny instrument, wyprodukowany jeszcze w Japonii (nie Indonezja ani Chiny). Stan instrumentu - używany (serial 6 mln) bardzo dobry, prawie jak nowy. Cena nowego 80 tys.


FORTEPIAN koncertowy YAMAHA C7 - Cena: 67 000,00 zł
  Bardzo elegancki FORTEPIAN YAMAHA C7 w kolorze czarny połysk. Fortepian długości 225 cm. Na dużą salę koncertową lub aulę. Numer seryjny 4,5 mln (1988 r.).
Profesjonalny instrument, wyprodukowany jeszcze w Japonii (nie Indonezja ani Chiny). Instrument jest świetny i na gwarancji od Piano-Rolf. Stan instrumentu - bardzo dobry. Cena nowego 150 tys.

  Fortepian KAWAI

Kawai fortepian 10 letni. Stan idealny.
Kolor: czarny połysk.

OKAZJA! Cena - 33 000 zł

  Fortepian OFFBERG

17 letni fortepian OFFBERG
produkcji polskiej (eksportowa Calisia).
Stan bardzo dobry.
Czarny polysk.
Żadnych uszkodzeń na wypolerowanej obudowie.
Gwarancja i strojenie po transporcie w cenie.

OKAZJA! Cena - 22000 zl

  Niemiecki fortepian FÖRSTER

Kolor: czarny połysk. Fortepian posiada kwadratowe nogi, współczesny angielski mechanizm z podwójną repetycją, piękne dno rezonansowe i struny z kołkami stroikowymi, obudowa w czarnym lakierze poliestrowym, bez najmniejszej ryski. Jest nastrojony a=440 Hz. Piękny instrument, marzenie niejednego pianisty. Cena - 29 000 zł


  Fortepian KAWAI SILENT - 15 lat.

Jak nowy, na gwarancji.
Silent system pozwalajacy ćwiczyć na fortepianie
w sluchawkach nie przeszkadzając
innym domownikom.
Cena 38000 zł


 

NIEMIECKI WSPÓŁCZESNY FORTEPIAN

Czarny satin, angielski mechanizm, podwójna repetycja.
Niemiecki, wspolczesny instrument. Dlugosc 160, czarny satin, angielski mechanizm z podwojna repetycja, oryginalna piekna biala klawiatura, nowe mlotki, struny. Stroj 440 Hz.
Cena tylko 17000 zł


  Fortepian Yamaha 7 letni - za połowę ceny!

FORTEPIAN YAMAHA 7 letni
Czarny połysk, podwójna repetycja.

Rewelacyjna cena! Cena brutto 45000 zł.
Wartość nowego fortepianu YAMAHA
siega nawet 70 tys.


 

Nowy, czarny połysk
OKAZJA
   cena tylko 29.500 zł !!!

(cena netto - bez VAT)


 

Neufeld
145 cm, używany,
czarny poliester, kwadratowe nogi,
współczesny mechanizm.
Cena 19.000 zł


 

160 cm, używany,
czarny poliester,
półangielski mechanizm.
Cena 8.000 zł


 

Współczesny fortepian,
podwójna repetycja.
17.000 zł  Mechanizm nowy, lakier poliestrowy
OKAZJA
cena tylko 9.000 zł !!!
(cena netto - bez VAT)


  Fortepian Mendelssohn gp 152
czarny polerowany

27500 zl  Fortepian Steinmann

17000 zl


     
 
     

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a  podane ceny mają jedynie charakter orientacyjny.

 
 

Na wszystkie instrumenty
opuszczające firmę, zarówno nowe
jak i używane lub remontowane firma PianoRolf udziela gwarancji.
W cenie sprzedaży mieści się także pomoc przy transporcie oraz przegląd i strojenie
po przewiezieniu instrumentu.


Dla wygody klientów firma PianoRolf
prowadzi też sprzedaż ratalną.
Na życzenie klienta firma przy zakupie nowego instrumentu przyjmuje
w rozliczeniu stary.

Do pobrania: