Samograje

Pianina i fortepiany wyposażone
w absolutną nowość na rynku światowym!

System samogrający PianoDiscCD

          Dla tego instrumentu nie potrzeba pianisty. Instrument może grać sam lub też z akompaniamentem innych instrumentów w tle. Repertuar to ponad milion utworów każdego gatunku - od najpopularniejszych hitów, poprzez jazz, musical, muzykę latynoską i klasyczną, delikatną muzykę w tle, aż do spokojnych i lirycznych utworów do wieczorów przy świecach.

          Fortepian lub pianino wraz z „niewidzialnym pianistą” mogą być dostarczone do każdego zakątka naszego kraju, do każdego dobrego hotelu, restauracji czy prywatnego salonu. Do instrumentu zasiądzie z przyjemnością każdy pianista, a gdy jednego wieczoru go zabraknie to jedno naciśnięcie na pilocie przycisku PLAY i instrument ożyje tak, jak by grali na nim najlepsi muzycy.

          Firma PIANO ROLF reprezentuje PianoDisc Silent-System oraz systemy samogrające PianoDisc CD oferując je najkorzystniej w całej Polsce w niesamowicie niskich cenach. Więcej informacji o systemie samogrającym na www.pianodisc.de

          Fortepiany i pianina samogrające to hit ostatnich targów muzycznych we Frankfurcie. W wielu prestiżowych hotelach i restauracjach na całym świecie można je zobaczyć i usłyszeć. Posiadamy tego typu instrumenty także na ekspozycji w siedzibie firmy w Rzeszowie.


OFERTY SPECJALNE !!!

PIANINO PIANOLA
samograj cenny i grający antyk

         

          Prawie 100-letnie PIANINO PIANOLA SAMOGRAJĄCE. Papierowe rolki perforowane sterują systemem pneumatycznym, który porusza młoteczkami. Na instrumencie można też normalnie grać i cieszyć się jego poteżnym dźwiekiem. Niestety nie jest możliwe wywiezienie tego antyku za granice ze względu na wiek.
          Nasza firma przygotowała to pianino od strony technicznej. Wykonaliśmy między innymi: renowację całej obudowy w czarnym połysku. Zabytkowa Pianola została perfekcyjnie nastrojona. Firma Piano Rolf udzieli długiej gwarancji. Zapewniamy stałą opiekę naszego stroiciela nad instrumentem! Cena: 35 000 złW specjalnej ofercie także YAMAHA DISKLAVIER

          YAMAHA Disklavier to samograj z mozliwościa nagrywania. Cena nowego sięga ponad 40000 zł. W firmie Piano Rolf mają Państwo niebywałą okazję kupić taki instrument, wyprodukowany jeszcze w Japonii. Cena - tylko 19500 zł. Instrument objęty jest gwarancją.  

 

 
 

Na wszystkie instrumenty
opuszczające firmę, zarówno nowe
jak i używane lub remontowane firma PianoRolf udziela gwarancji.
W cenie sprzedaży mieści się także pomoc przy transporcie oraz przegląd i strojenie
po przewiezieniu instrumentu.


Dla wygody klientów firma PianoRolf
prowadzi też sprzedaż ratalną.
Na życzenie klienta firma przy zakupie nowego instrumentu przyjmuje
w rozliczeniu stary.

Do pobrania: