Rolf Bartkiewicz

Urodził się w Brandenburgu (NIEMCY). Jako uczeń średniej szkoły  muzycznej  grał  w  orkiestrze  symfonicznej  w  Kaliszu.  Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie fletu, laureatem Międzynarodowego Konkursu Fletowego we Włoszakowicach. Swoje umiejętności pogłębiał na studiach w Szwajcarii w klasie koncertowej prof. Peter Lucasa Graffa. Po powrocie do kraju rozpoczął    pracę    zawodową     jako    solista,   I-szy    flecista w Filharmonii Podkarpackiej, którą kontynuuję do dziś. Rok 1986 spędził w Łodzi, gdzie grał w tamtejszej orkiestrze Filharmonii Łódzkiej. Współpracował też z Łódzką Orkiestrą Radiową, Filharmonią Lwowską oraz większością polskich orkiestr symfonicznych i kameralnych.
W 1992 roku wyjechał do Kairu, gdzie podjął pracę na stanowisku pierwszego flecisty w Narodowej Orkiestrze Egipskiej. Tam tez założył trio kameralne "The New Bartoldy Ensemble", z którym koncertował na terenie Egiptu.
Rolf    Bartkiewicz    jest    wybitnym   flecistą,  koncertmistrzem i  solistą  obdarzonym  szczególnym  talentem  wirtuozowskim. W swoim repertuarze posiada większość najlepszych koncertów fletowych, tak z muzyki klasycznej, jak i współczesnej. Nagrywa dla radia i TV. Jako solista, kameralista i muzyk orkiestrowy występował niemal we wszystkich krajacj Europy zachodniej, Czechosłowacji, byłych republikach ZSRR, Dani, Szwajcarii, Hiszpanii, Tajwanie, Meksyku, Brazylii, USA,  Egipcie a także w Korei Południowej.
Rolf Bartkiewicz to muzyk, który potrafi oczarować swą grą każdą publiczność. człowiek pełen uroku i humoru, wielkiej kultury i spokojnej elegancji. 

Gra na złotym flecie "Emanuel".

"KAMERTON" '99
Małgorzata Gajewska

 


Rolf Bartkiewicz

* Artysta muzyk, solista, flecista Filharmonii Rzeszowskiej.

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi
w klasie koncertowej fletu.

* Rolf Bartkiewicz - koncerty.

Rolf Bartkiewicz pasjonuje się tradycyjną muzyką japońską i nagrywa z japońskimi muzykami.

 

* Technik, korektor pianin i fortepianów.

Ukończył Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Odbył praktyki zawodowe w fabrykach pianin i fortepianów w Polsce (Calisia), Niemczech (Blüthner) i Czechach (Petrof). Dwa lata pracował w największym w Szwajcarii Piano - Haus zajmującym się naprawami i sprzedażą instrumentów, w firmie Piano-Stein w Bazylei. Od 25 lat prowadzi własną firmę w Rzeszowie.

Rolf Bartkiewicz prowadzi profesjonalne szkolenia w Azji
związane z budową pianin i fortepianów
.


* Rolf Bartkiewicz - hobby.

 

 
 

Na wszystkie instrumenty
opuszczające firmę, zarówno nowe
jak i używane lub remontowane firma PianoRolf udziela gwarancji.
W cenie sprzedaży mieści się także pomoc przy transporcie oraz przegląd i strojenie
po przewiezieniu instrumentu.


Dla wygody klientów firma PianoRolf
prowadzi też sprzedaż ratalną.
Na życzenie klienta firma przy zakupie nowego instrumentu przyjmuje
w rozliczeniu stary.

Do pobrania: